Вижагиҳо
Сенсори худкор кор мекунад: дастгоҳи безараргардонии даст бидуни ламс барои тоза кардани дезинфексиякунандаи даст ё спирт ва таъмини миқдори автоматии дорупошӣ тарҳрезӣ шудааст, ки имкон медиҳад безараргардонии зуд ва осони даст анҷом дода шавад ва ифлосшавии салиб аз байн бурда шавад ва гигиенаи беҳтарини даст ба даст оварда шавад.
Қулай ва гигиенӣ: танҳо дастатонро зери сенсор гузоред, то диспенсери собунро фаъол созед, шумо метавонед бидуни ламс кардани диспенсери собун аз сироятёбии салиб самаранок пешгирӣ кунед. Барои ҷойҳои ҷамъиятӣ ба монанди офисҳо, меҳмонхонаҳо, беморхонаҳо, муассисаҳои тиббӣ, мактабҳо ва ғайра мувофиқ аст.
Мушаххасот
| Рақами мол: | F1307 |
| Андозаи маҳсулот: | 120x120x260 мм |
| Ранг: | Сафед |
| Иқтидор: | 1000 мл |
| Мавод: | Пластикии муҳандисии 100% бокира ABS |
| Шиша: | Пуршаванда |
| Вазни маҳсулот: | 0.90 кг |
| Қудрат аз ҷониби: | 4 дона батареяҳои андозаи C ё адаптери 110V/220V * Батареяҳо дохил карда нашудаанд |
| Насб: | Тахтачаи деворӣ/фаршӣ |
| Навъи насос: | Иловагӣ (Насоси пошидан/қат кардан/кафк кардан) |
| Миқдори истифода: | 1-Насоси моеъ: 1 мл ҳар дафъа |
| Насоси 2-кафкдор: Ҳар дафъа 0.8 мл | |
| Насоси 3-пошишӣ: Ҳар дафъа 0.8 мл | |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Бастабандӣ: | 1 дона/қуттии қаҳваранг; 15 дона/қуттӣ |
| Андозаи картон: | 65.5X41X29см |
| Шимолу Ғарб/Ҷануб-Ғарб: | 13.80/14.50кг |
Феҳрасти бастабандӣ:
Диспенсер x1
Сими USB x1
Дастӣ x1
Винтҳои васлкунии девор x2
Қулфи дастгирикунанда x 1
Эзоҳ: Батареяҳо ва адаптери USB ба баста дохил карда нашудаанд
Тазмини сифат:
1. Ҳар як раванди истеҳсолӣ аз ҷониби дастаи QC-и мо тафтиш карда мешавад
2. Сифат аз ҷониби муҳандиси касбӣ кафолат дода мешавад
3. Сертификатҳои CE, FCC, ROHS тасдиқ шудаанд ва патентҳои худӣ доранд
Хидмат ба муштари
1. Дархости шумо дар бораи маҳсулот ё нархи мо дар давоми 24 соат посух дода мешавад.
2. Ба мизоҷони худ дар бораи раванди истеҳсолот маълумот диҳед ва дар ҳолати зарурӣ дар ташкили санҷиши сифат кумак расонед.
3. Кафолати яксола ва хидматрасонии масъули пас аз фурӯш.
4. Гурӯҳи касбии фурӯш ва муҳандисӣ барои таъмини таҷрибаи хуби харид.
Аз замони таъсисёбӣ, корхонаи мо маҳсулоти сатҳи ҷаҳонии аввалро бо риояи принсип таҳия мекунад
сифат аввал аст. Маҳсулоти мо дар соҳа обрӯи аъло ва эътимоди арзишмандро дар байни муштариёни нав ва кӯҳна пайдо кардаанд.