Видео
Мушаххасот
| Рақами мол: | Пӯлоди зангногир F1303 |
| Андозаи маҳсулот: | 120x120x260 мм |
| Ранг: | Сафед |
| Иқтидор: | 1000 мл |
| Мавод: | Пулоди Зангнамезадагӣ |
| Шиша: | Пуршаванда |
| Вазни маҳсулот: | 1.25 кг |
| Қудрат аз ҷониби: | Батареяи андозаи 4*C ё адаптери 110V/220V |
| Насб: | Тахтачаи деворӣ/фаршӣ |
| Навъи насос: | Иловагӣ (Насоси пошидан/қат кардан/кафк кардан) |
| Миқдори насос: | 1-Насоси моеъ: 1 мл ҳар дафъа |
| Насоси 2-кафкдор: Ҳар дафъа 0.8 мл | |
| Насоси 3-пошишӣ: Ҳар дафъа 0.8 мл | |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Бастабандӣ: | 1 дона/қуттии қаҳваранг; 15 дона/қуттӣ |
| Андозаи картон: | 65.5X41X29см |
| Шимолу Ғарб/Ҷануб-Ғарб: | 19.50/20.50кг |
Феҳрасти бастабандӣ:
Диспенсер x1
Сими USB x1
Дастӣ x1
Қулфи дастгирикунанда x1
Винтҳои васлкунии девор x2
Ариза:
Диспенсери собуни худкори беламсӣ аз Siweiyi ба таври васеъ барои безараргардонии дастҳо дар хона, офис, меҳмонхона, маркази савдо, мактаб, беморхона ва ғайра истифода мешавад ва барои истифодаи инфиродӣ ва ҷамъиятӣ дастрас аст.
Саволҳои зиёд такрормешуда
С: Оё сифат кафолат дода мешавад?
A: Мо зиёда аз 10 сол таҷрибаи истеҳсолӣ ва фурӯш дорем ва ҳамаи маҳсулот кафолати 12 моҳа доранд.
С: Оё мо метавонем пеш аз фармоиш додан танҳо намунаҳоро барои санҷиш фармоиш диҳем?
A: Албатта, фармоиши намуна барои мо қобили қабул аст.
С: Шумо кадом усули пардохтро қабул мекунед?
A: Шартҳои стандартӣ: пешакӣ T/T. Миқдори калон: L/C дар назар аст.
Миқдори кам ба монанди ҳаққи намуна: Paypal ва Western Union.
С: Шумо одатан молро чӣ тавр интиқол медиҳед? Ва интиқол чӣ қадар вақт мегирад?
A: Барои намуна ва фармоишҳои хурд, тавассути экспресс, одатан 3-5 рӯзро дар бар мегирад. Барои фармоишҳои калон, агар ба шумо фаврӣ лозим бошад, мо метавонем молро тавассути ҳавоӣ фиристем. Агар шумо хоҳед, ки борро сарфа кунед, мо метавонем онҳоро тавассути баҳр фиристем, ки вобаста ба макони таъиноти шумо тақрибан 30-50 рӯзро дар бар мегирад.
С: Оё шумо OEM ва ODM-ро қабул мекунед?
A: Бале, мо метавонем маҳсулот, тамғакоғазҳо ва бастаро танзим кунем.
Аз замони таъсисёбӣ, корхонаи мо маҳсулоти сатҳи ҷаҳонии аввалро бо риояи принсип таҳия мекунад
сифат аввал аст. Маҳсулоти мо дар соҳа обрӯи аъло ва эътимоди арзишмандро дар байни муштариёни нав ва кӯҳна пайдо кардаанд.