Видео
Мушаххасот
| Рақами мол: | DAZ-BOX |
| Андозаи маҳсулот: | 410x200x120мм |
| Ранг: | Нуқра |
| Иқтидор: | 2500 мл |
| Мавод: | Металл бо рӯйпӯши хокагӣ анҷом дода шудааст |
| Вақти тақсим: | 0.2-0.5с |
| Масофаи тақсимкунӣ | 1.5-3 дюйм |
| Насб: | Рӯи миз/Девор/Пойгоҳи фаршӣ |
| Навъи насос: | Қатра/Пошидан/Кафк ихтиёрӣ |
| Таъминоти барқ 1: | Электрики DC |
| Таъминоти барқ 2: | Батареяҳои андозаи 4*C |
| Мӯҳлати пурраи батарея: | >30,000 давра |
| Сертификат | CE, RoHS, FCC |
| Бастабандӣ: | 1 дона/қуттии қаҳваранг; 2 дона/қуттӣ |
| Андозаи картон: | 45.5X25X18.5см |
| Шимолу Ғарб/Ҷануб-Ғарб: | 2.80/3.15кг |
| Феҳрасти бастабандӣ | |
| диспенсер | 1 |
| Сими USB | 1 |
| Дастур | 1 |
| Қулфи дастгирикунанда | 1 |
| Винтҳои васлкунии девор | 2 |

Саволҳои зиёд такрормешуда
С: Оё мо метавонем пеш аз фармоиш додан танҳо намунаҳоро барои санҷиш фармоиш диҳем?
A: Албатта, фармоиши намуна барои мо қобили қабул аст.
С: Шумо кадом усули пардохтро қабул мекунед?
A: Шартҳои стандартӣ: пешакӣ T/T. Миқдори калон: L/C дар назар аст.
Миқдори кам ба монанди ҳаққи намуна: Paypal ва Western Union.
С: Шумо одатан молро чӣ тавр интиқол медиҳед? Ва интиқол чӣ қадар вақт мегирад?
A: Барои намуна ва фармоишҳои хурд, тавассути экспресс, одатан 3-5 рӯзро дар бар мегирад. Барои фармоишҳои калон, агар ба шумо фаврӣ лозим бошад, мо метавонем молро тавассути ҳавоӣ фиристем. Агар шумо хоҳед, ки борро сарфа кунед, мо метавонем онҳоро тавассути баҳр фиристем, ки вобаста ба макони таъиноти шумо тақрибан 30-50 рӯзро дар бар мегирад.
С: Оё ман метавонам логотипи худро дар маҳсулот ва бастабандӣ созам? Чӣ тавр бояд ин корро кунам?
A: Лутфан файлҳо ва талаботи LOGO-и баландсифатро пешниҳод кунед, мо барои тасдиқи шумо расмҳо месозем. Пас аз гирифтани тасдиқи шумо, мо барои тасдиқи дубораи шумо 2-3 намуна месозем.
Аз замони таъсисёбӣ, корхонаи мо маҳсулоти сатҳи ҷаҳонии аввалро бо риояи принсип таҳия мекунад
сифат аввал аст. Маҳсулоти мо дар соҳа обрӯи аъло ва эътимоди арзишмандро дар байни муштариёни нав ва кӯҳна пайдо кардаанд.