Видео
Мушаххасот
| Рақами мол: | DAZ08 |
| Андозаи маҳсулот: | 83X107X206мм |
| Шиддат: | Ҷараёни доимии 6В |
| Иқтидор: | 320 мл |
| Андозагирии масофа: | 0~45мм |
| Маводи асосӣ: | ABS |
| Насб: | Рӯйхати корӣ |
| Навъи насос: | Иловагӣ (Насоси пошидан/қат кардан/кафк кардан) |
| Қудрат аз ҷониби: | 4 дона батареяҳои AA (дохил карда нашудаанд) |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Бастабандӣ: | 1 дона/қуттии ранга; 48 дона/қуттӣ |
| Андозаи қуттии ранг: | 105X80X230мм |
| Андозаи картон: | 47.5X49X43см |
| Шимолу Ғарб/Ҷануб-Ғарб: | 12.20/13.50кг |
Саволҳои зиёд такрормешуда
С1: Маҳсулот арзон аст, оё сифат кафолат дода мешавад?
A1: Мо зиёда аз 10 сол таҷрибаи истеҳсолӣ ва фурӯш дорем ва ҳамаи маҳсулот кафолати 12 моҳа доранд.
С2: Оё мо метавонем пеш аз фармоиш додан танҳо намунаҳоро барои санҷиш фармоиш диҳем?
A2: Албатта, фармоиши намуна барои мо қобили қабул аст.
С3: Шумо одатан молро чӣ тавр интиқол медиҳед? Ва интиқол чӣ қадар вақт мегирад?
A3: Барои намуна ва фармоишҳои хурд, тавассути экспресс, одатан 3-5 рӯзро дар бар мегирад. Барои фармоишҳои калон, агар ба шумо фаврӣ лозим бошад, мо метавонем молро тавассути ҳавоӣ фиристем. Агар шумо хоҳед, ки борро сарфа кунед, мо метавонем онҳоро тавассути баҳр фиристем, ки вобаста ба макони таъиноти шумо тақрибан 30-50 рӯзро дар бар мегирад.
С4: Оё шумо OEM ва ODM-ро қабул мекунед?
A4: Бале, мо метавонем маҳсулот, тамғакоғазҳо ва бастаро танзим кунем.
С5: Раванди фармоиш барои маҳсулоти фармоишӣ чист?
A5: Мушаххасоти маҳсулот ё талаботи мушаххасро пешниҳод кунед -- нархнома -- тасдиқи нархнома -- пасандози пардохт -- тасдиқи расмкашии истеҳсолӣ -- сохтани асбобҳои қолабӣ -- тайёр кардани намуна -- тасдиқи намуна -- истеҳсоли яклухт -- интиқол -- хидматрасонии пас аз фурӯш
С6: Оё маҳсулот сертификат дорад?
A6: Аксари маҳсулоти фармоишӣ сертификатсия ва патент карда шудаанд ва маҳсулоти фармоишӣ метавонанд мувофиқи талаботи муштариён сертификатсия карда шаванд.
Аз замони таъсисёбӣ, корхонаи мо маҳсулоти сатҳи ҷаҳонии аввалро бо риояи принсип таҳия мекунад
сифат аввал аст. Маҳсулоти мо дар соҳа обрӯи аъло ва эътимоди арзишмандро дар байни муштариёни нав ва кӯҳна пайдо кардаанд.