| Андоза | 126.2*182.2*271.5мм |
| Мавод | Пластикии ПП |
| Ранг | Сафед |
| Иқтидор | 1000 мл |
| Таъмини нерӯ | Батареяҳои AA/18650 ва USB барқӣ |
| Дар бар мегирад | диспенсер x1 |
| Сими USB x1 | |
| Дастӣ x1 | |
| Қулфи дастгирикунанда x1 | |
| Винтҳои васлкунии девор x2 | |
| Табақчаи қатрагӣ x1 | |
| Қиғир x1 | |
| Табақчаи сарпӯши қафо x1 | |
| Миқдори қуттӣ | 12 дона/қуттӣ |
| Андозаи қуттии асосӣ | 57×44.5×33.5 см |
| Вазн | 12.2 кг/қуттӣ |
| Шарҳҳо | Батареяҳо ва адаптери USB ба баста дохил карда нашудаанд |


Вижагиҳо:
Бо сенсори худкор кор мекунад: диспенсери собуни безараргардонии дастӣ бидуни ламс барои безараргардонии даст, гел ё спирт пешбинӣ шудааст ва миқдори автоматии дорупоширо таъмин мекунад, ки безараргардонии зуд ва осони дастро имкон медиҳад ва ифлосшавии салибро аз байн мебарад.
Ҷойгиркунии сершумор: онро дар мизи корӣ ҷойгир кардан ва инчунин дар девор ё штатив насб кардан мумкин аст, ки истифода дар ҷойҳои гуногун қулай аст.
Бо батарея кор мекунад ва аз нав пуршаванда аст: ин диспенсери собуни спиртӣ бо 4 дона батареяи AA ё 2 дона батареяи 18650 кор мекунад, инчунин метавонад бо сими навъи C кор кунад. (Бо адаптери пуркунанда ва батареяҳо муҷаҳҳаз нест)
Қулай ва гигиенӣ: танҳо дастатонро зери сенсор гузоред, то диспенсерро фаъол созед, шумо метавонед аз сироятёбии салиб самаранок пешгирӣ кунед. Он барои ҷойҳои ҷамъиятӣ, аз қабили офисҳо, меҳмонхонаҳо, беморхонаҳо, муассисаҳои тиббӣ, мактабҳо ва ғайра мувофиқ аст.
Аз замони таъсисёбӣ, корхонаи мо маҳсулоти сатҳи ҷаҳонии аввалро бо риояи принсип таҳия мекунад
сифат аввал аст. Маҳсулоти мо дар соҳа обрӯи аъло ва эътимоди арзишмандро дар байни муштариёни нав ва кӯҳна пайдо кардаанд.