Видео
Мушаххасот
| Рақами мол: | K9 Pro Plus бо Wifi аз ҷониби барномаи Tuya |
| Андозаи маҳсулот: | 121.7×131.5×302 мм |
| Шиддат: | 5В 2А |
| Иқтидор: | 1200 мл |
| Андозагирии масофа: | 2-10 см |
| Ҳаҷми садо: | Сатҳи 1-4 танзимшаванда |
| Миқдор: | 0.1-2 мл танзимшаванда |
| Насб: | Деворӣ, мизи корӣ, стенди седавоқ |
| Навъи насос: | Иловагӣ (Насоси пошидан/қат кардан/кафк кардан) |
| Диапазони андозагирӣ: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Ҳарорати сигнализатсия: | Танзимшаванда |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Пахш бо 18 забон: | |
| Чинӣ, англисӣ, испанӣ, ҷопонӣ, португалӣ, кореягӣ, олмонӣ, фаронсавӣ, русӣ, итолиёвӣ, арабӣ, туркӣ, Таиланд, камбоҷа, индонезӣ, бенгалӣ, ҳиндӣ, ветнамӣ | |
| Бастабандӣ: | 1 дона/қуттии ранга; 9 дона/қуттӣ |
| Қуттии рангӣ дохил мешавад: | 1x диспенсер, 1x табақи қатрагӣ, 1x дастури дастӣ, 1x сими USB, 2x винтҳои деворӣ. |
| Андозаи қуттии ранг: | 15.5×15.5×31.5см |
| Андозаи картон: | 49x495x36см |
| Шимолу Ғарб/Ҷануб-Ғарб: | 9.45/11.60кг |
| Бартариҳо: | |
| * Иваз кардани забонҳо | * Миқдори танзимшаванда |
| * Сатҳи садоҳои танзимшаванда | * Маълумоти андозагирии ҳароратро сабт кунед |
| * Танзими иқтидор | * Як барнома метавонад якчанд вазифаро идора кунад |

Бо сенсори худкор идорашаванда: ин диспенсери безараргардонии дастӣ бидуни ламс барои тоза кардани безараргардонии даст ё спирт тарҳрезӣ шудааст ва миқдори автоматии дорупоширо таъмин мекунад, ки имкон медиҳад безараргардонии зуд ва осони дастҳо анҷом дода шавад ва ифлосшавии салиб аз байн бурда шавад ва гигиенаи беҳтарини дастҳо ба даст оварда шавад.
Услуби деворӣ: диспенсери собуни деворӣ барои тоза нигоҳ доштани сатҳи рӯйпӯш хуб кор мекунад.
Бо батарея кор мекунад ва аз нав пуршаванда аст: ин диспенсери собуни спиртӣ бо батареяҳо кор мекунад ва инчунин аз адаптер кор мекунад. (Бо адаптери пуркунанда ва батареяҳо муҷаҳҳаз нест)
Wifi дастрас аст: он аз ҷониби барномаи Tuya дастгирӣ карда мешавад, ки шумо метавонед онро аз телефонҳои мобилии худ зеркашӣ кунед. Бо он шумо метавонед ҳамаи функсияҳоро ба осонӣ ва қулай идора кунед.
Аз замони таъсисёбӣ, корхонаи мо маҳсулоти сатҳи ҷаҳонии аввалро бо риояи принсип таҳия мекунад
сифат аввал аст. Маҳсулоти мо дар соҳа обрӯи аъло ва эътимоди арзишмандро дар байни муштариёни нав ва кӯҳна пайдо кардаанд.