Иқтидори калон: ин диспенсери автоматии тозакунандаи даст дорои иқтидори калони 1200 мл мебошад, ки барои истифодаи моеъҳои гуногуни безараргардонӣ ва тозакунандаи дастҳо мувофиқ аст, барои истифодаи ҳаррӯза ва касбӣ, барои хона, меҳмонхонаҳо, беморхонаҳо ё дигар ҷойҳои ҷамъиятӣ комил аст.
Сенсори худкор кор мекунад: дастгоҳи безараргардонии даст бидуни ламс барои тоза кардани дезинфексиякунандаи даст ё спирт ва таъмини миқдори автоматии дорупошӣ тарҳрезӣ шудааст, ки имкон медиҳад безараргардонии зуд ва осони даст анҷом дода шавад ва ифлосшавии салиб аз байн бурда шавад ва гигиенаи беҳтарини даст ба даст оварда шавад.


| Рақами мол: | K9 Pro Дучанд |
| Андозаи маҳсулот: | 121.7×131.5×302 мм |
| Шиддат: | 5В 2А |
| Иқтидор: | 1200 мл |
| Андозагирии масофа: | 2-10 см |
| Ҳаҷми садо: | Сатҳи 1-4 танзимшаванда |
| Миқдор: | 0.1-2 мл танзимшаванда |
| Насб: | Деворӣ, мизи корӣ, стенди седавоқ |
| Навъи насос: | Иловагӣ (Насоси пошидан/қат кардан/кафк кардан) |
| Диапазони андозагирӣ: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Ҳарорати сигнализатсия: | Танзимшаванда |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Пахш бо 18 забон: | |
| Чинӣ, англисӣ, испанӣ, ҷопонӣ, португалӣ, кореягӣ, олмонӣ, фаронсавӣ, русӣ, итолиёвӣ, арабӣ, туркӣ, Таиланд, камбоҷа, индонезӣ, бенгалӣ, ҳиндӣ, ветнамӣ | |
| Бастаи дугонаи K9 Pro: | 1 дона/қуттии ранга; 9 дона/қуттӣ |
| Як қуттии ранга иборат аст аз: 1x диспенсер, 1x табақи қатрагӣ, 1x дастгоҳи дастӣ, 1x сими USB, 2x винтҳои деворӣ. | |
| 15.5×15.5×31.5см | |
| 49x495x35см | |
| 9.45/11.60кг | |
| Бастаи штатив: | 1 дона/қуттии қаҳваранг; 20 дона/қуттӣ |
| 71X38X32см | |
| 15.8/16.5кг | |
Аз замони таъсисёбӣ, корхонаи мо маҳсулоти сатҳи ҷаҳонии аввалро бо риояи принсип таҳия мекунад
сифат аввал аст. Маҳсулоти мо дар соҳа обрӯи аъло ва эътимоди арзишмандро дар байни муштариёни нав ва кӯҳна пайдо кардаанд.