Видео
Мушаххасот
| Рақами мол: | K9 Pro Plus |
| Андозаи маҳсулот: | 121.7×131.5×302 мм |
| Шиддат: | 5В 2А |
| Иқтидор: | 1200 мл |
| Андозагирии масофа: | 2-10 см |
| Ҳаҷми садо: | Сатҳи 1-4 танзимшаванда |
| Миқдор: | 0.1-2 мл танзимшаванда |
| Насб: | Деворӣ, мизи корӣ, стенди седавоқ |
| Навъи насос: | Иловагӣ (Насоси пошидан/қат кардан/кафк кардан) |
| Диапазони андозагирӣ: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Ҳарорати сигнализатсия: | Танзимшаванда |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Пахш бо 18 забон: | |
| Чинӣ, англисӣ, испанӣ, ҷопонӣ, португалӣ, кореягӣ, олмонӣ, фаронсавӣ, русӣ, итолиёвӣ, арабӣ, туркӣ, Таиланд, камбоҷа, индонезӣ, бенгалӣ, ҳиндӣ, ветнамӣ | |
| Бастабандӣ: | 1 дона/қуттии ранга; 9 дона/қуттӣ |
| Қуттии рангӣ дохил мешавад: | Диспенсер x1 Сими USB x1 Дастӣ x1 Қулфи дастгирикунанда x1 Винтҳои васлкунии девор x2 Табақчаи қатрагӣ x1 Қиғир x1 Табақчаи сарпӯши қафо x1 Миқдори картон: 9 дона/картон Андозаи қуттии асосӣ: 49x49x36 см Вазн: 11.6 кг/қуттӣ Эзоҳ: Батареяҳо ва адаптери USB ба баста дохил карда нашудаанд |
| Андозаи қуттии ранг: | 15.5×15.5×31.5см |
| Андозаи картон: | 49x495x36см |
| Шимолу Ғарб/Ҷануб-Ғарб: | 9.45/11.60кг |
Вижагиҳо:
1. Метавонад дар мизи корӣ, девор, сепоя ҷойгир карда шавад
2. 18 забонро дастгирӣ мекунад
3. Манбаъҳои барқ: USB, 4 дона AA ё 2 дона батареяҳои 18650
4. Патенти худидоракунӣ, CE, ROHS, FCC тасдиқ шудааст
5. Соплоҳои сершумор: пошидан, қатра кардан, кафк
7. OEM ва ODM дастрасанд


Хидмат ба муштари:
1. Дархости шумо дар бораи маҳсулот ё нархи мо дар давоми 24 соат посух дода мешавад.
2. Ба мизоҷони худ дар бораи раванди истеҳсолот маълумот диҳед ва дар ҳолати зарурӣ ба ташкили санҷиши сифат кумак расонед.
3. Кафолати яксола ва хидматрасонии масъули пас аз фурӯш.
4. Гурӯҳи касбии фурӯш ва муҳандисӣ барои таъмини таҷрибаи хуби харид.
Тазмини сифат:
1. Ҳар як раванди истеҳсолӣ аз ҷониби дастаи QC-и мо тафтиш карда мешавад
2. Сифат аз ҷониби муҳандиси касбӣ кафолат дода мешавад
3. Сертификатҳои CE, FCC, ROHS тасдиқ шудаанд ва патентҳои худӣ доранд
4. Кафолати яксола
Аз замони таъсисёбӣ, корхонаи мо маҳсулоти сатҳи ҷаҳонии аввалро бо риояи принсип таҳия мекунад
сифат аввал аст. Маҳсулоти мо дар соҳа обрӯи аъло ва эътимоди арзишмандро дар байни муштариёни нав ва кӯҳна пайдо кардаанд.