Видео
Вижагиҳо:
Сенсори худкор кор мекунад: диспенсери собуни безараргардонии дастӣ бидуни ламс барои тоза кардани дезинфексиякунандаи даст ё спирт тарҳрезӣ шудааст ва миқдори автоматии дорупоширо таъмин мекунад, ки имкон медиҳад безараргардонии зуд ва осони даст анҷом дода шавад ва ифлосшавии салиб аз байн бурда шавад ва гигиенаи беҳтарини даст ба даст оварда шавад.
Услуби деворӣ: диспенсери безараргардонии деворӣ барои тоза нигоҳ доштани сатҳи рӯйпӯш хуб кор мекунад.
Бо батарея кор мекунад ва аз нав пуршаванда аст: ин диспенсери собуни спиртӣ бо батареяҳо кор мекунад ва инчунин метавонад бо адаптер кор кунад. (Бо адаптери пуркунанда ва батареяҳо муҷаҳҳаз нест)
Қулай ва гигиенӣ: танҳо дастатонро зери сенсор гузоред, то диспенсери собунро фаъол созед, шумо метавонед бидуни ламс кардани диспенсери собун аз сироятёбии салиб самаранок пешгирӣ кунед. Барои ҷойҳои ҷамъиятӣ ба монанди офисҳо, меҳмонхонаҳо, беморхонаҳо, муассисаҳои тиббӣ, мактабҳо ва ғайра мувофиқ аст. Он ҳарорати дастҳо ва пешониро ҳамзамон чен мекунад.









| Параметрҳои технологӣ | |
| Батарея | 4 батареяи AA, 2 батареяи 18650 ё USB |
| Маводҳо | ABS+HDPE-и олӣ, коркард нашудааст |
| Ранг | сафед, рангҳои дигарро метавон фармоиш дод |
| Андоза | 121.7×131.5×302 мм |
| Иқтидор | 1200 мл |
| Дақиқӣ | ±0.2°C |
| Ҳарорати муҳити зист | 10-40°C (беҳтаринаш 15°C-35°C аст) |
| Диапазони ченкунӣ | 0-50°C |
| Навъи ҳушдор | милт-милт+садои садоӣ“DIDIDI” |
| Намудҳои сопло | Иловагӣ (Насоси пошидан/қат кардан/кафк кардан) |
| Ҷойгиркунӣ | Деворӣ, мизи корӣ, стенди седавоқ |
Баста инҳоро дар бар мегирад:
Диспенсер x1
Сими USB x1
Дастӣ x1
Қулфи дастгирикунанда x1
Винтҳои васлкунии девор x2
Табақчаи қатрагӣ x1
Қиғир x1
Табақчаи сарпӯши қафо x1
Миқдори картон: 9 дона/картон
Андозаи қуттии асосӣ: 49x49x36 см
Вазн: 11.6 кг/қуттӣ
Эзоҳ: Батареяҳо ва адаптери USB ба баста дохил карда нашудаанд
Аз замони таъсисёбӣ, корхонаи мо маҳсулоти сатҳи ҷаҳонии аввалро бо риояи принсип таҳия мекунад
сифат аввал аст. Маҳсулоти мо дар соҳа обрӯи аъло ва эътимоди арзишмандро дар байни муштариёни нав ва кӯҳна пайдо кардаанд.