Бо сенсори худкор кор мекунад: дастгоҳи безараргардонии даст бидуни ламс барои тоза кардани дезинфексиякунандаи даст ё спирт ва таъмини миқдори автоматии дорупошӣ тарҳрезӣ шудааст, ки имкон медиҳад безараргардонии зуд ва осони даст анҷом дода шавад ва гигиенаи беҳтарини даст ба даст оварда шавад.
Қулай ва гигиенӣ: танҳо дастатонро зери сенсор гузоред, то диспенсери собунро фаъол созед, шумо метавонед бидуни ламс кардани диспенсери собун аз сироятёбии салиб самаранок пешгирӣ кунед. Барои ҷойҳои ҷамъиятӣ ба монанди офисҳо, меҳмонхонаҳо, беморхонаҳо, муассисаҳои тиббӣ, мактабҳо ва ғайра мувофиқ аст.
| Рақами мол: | DAZ-BOX бо стенди фаршӣ |
| Андозаи маҳсулот: | 410x200x120мм |
| Ранг: | Нуқра |
| Иқтидор: | 2500 мл |
| Мавод: | Металл бо рӯйпӯши хокагӣ анҷом дода шудааст |
| Вақти тақсим: | 0.2-0.5с |
| Масофаи тақсимкунӣ | 1.5-3 дюйм |
| Пойгоҳи ошёна: | Маводи табақча: Металл бо рӯйпӯши хокагӣ Маводи найча: Алюминий бо рӯйпӯши хокагӣ Маводи асосии стенд: Пӯлод бо рӯйпӯши хокагӣ |
| Навъи насос: | Қатра/Пошидан/Кафк ихтиёрӣ |
| Таъминоти барқ 1: | Электрики DC |
| Таъминоти барқ 2: | Батареяҳои андозаи 4*C |
| Мӯҳлати пурраи батарея: | >30,000 давра |
| Сертификат | CE, RoHS, FCC |
| Бастабандӣ: | 1 маҷмӯъ/қуттӣ |
| Андозаи картон: | 47X36.5X39.5cm |
| Шимолу Ғарб/Ҷануб-Ғарб: | 9.5/10.35кг |




Аз замони таъсисёбӣ, корхонаи мо маҳсулоти сатҳи ҷаҳонии аввалро бо риояи принсип таҳия мекунад
сифат аввал аст. Маҳсулоти мо дар соҳа обрӯи аъло ва эътимоди арзишмандро дар байни муштариёни нав ва кӯҳна пайдо кардаанд.