Иқтидори калон: ин диспенсери автоматии тозакунандаи даст дорои иқтидори калони 1000 мл мебошад, ки барои истифодаи моеъҳои гуногуни безараргардонӣ ва тозакунандаи даст мувофиқ аст, барои истифодаи ҳаррӯза ва касбӣ, барои хона, меҳмонхонаҳо, беморхонаҳо ё дигар ҷойҳои ҷамъиятӣ комил аст.
Қулай ва гигиенӣ: танҳо дастатонро зери сенсор гузоред, то диспенсери собунро фаъол созед, шумо метавонед бидуни ламс кардани диспенсери собун аз сироятёбии салиб самаранок пешгирӣ кунед. Барои ҷойҳои ҷамъиятӣ ба монанди офисҳо, меҳмонхонаҳо, беморхонаҳо, муассисаҳои тиббӣ, мактабҳо ва ғайра мувофиқ аст.

| Рақами мол: | F1307 бо стенди фаршӣ |
| Андозаи қуттии собун: | 120x120x260 мм |
| Ранги собун барои тақсимкунӣ: | Сафед |
| Иқтидори тақсимоти собун: | 1000 мл |
| Маводи тақсимоти собун: | Пластикии муҳандисии 100% бокира ABS |
| Шишаи собун барои тақсимкунӣ: | Пуршаванда |
| Вазни диспенсери собун: | 0.90 кг |
| Қудрат аз ҷониби: | Батареяи андозаи 4*C ё адаптери 110V/220V |
| Пойгоҳи ошёна: | Маводи табақча: Металл бо рӯйпӯши хокагӣ Маводи найча: Алюминий бо рӯйпӯши хокагӣ Маводи асосии стенд: Пӯлод бо рӯйпӯши хокагӣ |
| Навъи насос: | Иловагӣ (Насоси пошидан/қат кардан/кафк кардан) |
| Миқдори истифода: | 1-Насоси моеъ: 1 мл ҳар дафъа |
| Насоси 2-кафкдор: Ҳар дафъа 0.8 мл | |
| Насоси 3-пошишӣ: Ҳар дафъа 0.8 мл | |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Бастабандӣ: | 1 маҷмӯъ/қуттӣ |
| Андозаи картон: | 36X34X20см |
| Шимолу Ғарб/Ҷануб-Ғарб: | 5.6/6.2кг |
Аз замони таъсисёбӣ, корхонаи мо маҳсулоти сатҳи ҷаҳонии аввалро бо риояи принсип таҳия мекунад
сифат аввал аст. Маҳсулоти мо дар соҳа обрӯи аъло ва эътимоди арзишмандро дар байни муштариёни нав ва кӯҳна пайдо кардаанд.