Диспенсери аэрозолдастгоҳест, ки метавонад сифати ҳавои фазоҳои истиқоматӣ ва кориро беҳтар созад, ҳаворо ба таври худкор тоза кунад ва бӯй илова кунад. Он метавонад бӯйҳои гуногунро дар ҳаво нест кунад ва бӯи ҳавои дохили хонаро, ки барои бадани инсон безарар аст, безарар гардонад ва доимо нигоҳ дорад. Ҳанутҳо аз растаниҳои табиӣ гирифта мешаванд. Бӯйҳои табиӣ таъсири тароватбахш ва тароватбахш доранд. Он барои пошидани пуркунии аэрозол барои зиёд кардани бӯи хуш барои ҳоҷатхона, меҳмонхона, офис, толори вохӯрӣ, ҳаммом ва ғайра истифода мешавад.
| Рақами мол: | ADS01 |
| Андозаи маҳсулот: | 212x90x90 мм |
| Ранг: | Сафед |
| Мавод: | PP |
| Вазни маҳсулот: | 185г |
| Вақти фосила: | 5/15/30 дақиқа (танзимшаванда) |
| Таъмини нерӯ: | 2 батареяи AA (дохил карда нашудааст) |
| Миқдор: | 0.1 мл |
| Насб: | Деворӣ насбшуда, мизи корӣ |
| Иқтидори мувофиқи аэрозол: | 300 мл |
| Андозаи мувофиқи аэрозол (H x Dia.): | Тақрибан 14 x 6.5 см |
| Ариза: | ҳаммоми хона, ҳоҷатхонаи умумӣ, меҳмонхона, тарабхона ва ғайра |
| Баста ғунҷондааст:: | 1 x АвтоматӣДиспенсери аэрозол(Батарея ва аэрозол дохил карда нашудаанд) |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Бастабандӣ: | 24 дона/қуттӣ, бастабандии бехатар |
| Андозаи картон: | 50X38X22 см |
| Шимолу Ғарб/Ҷануб-Ғарб: | 4.39/4.98 кг |
ШиркатРаванди QC барои диспенсерҳои собун
1. Санҷиши ашёи хом ва қисмҳои эҳтиётӣ, 100% гузаранда
2. Санҷиши раванди истеҳсолӣ, 100% гузаранда
3. Санҷиши маҳсулоти тайёр, ба монанди таъминоти барқ, калибрченкунӣ ва ченкунии ҳарорат, функсияи насос ва ғайра, 100% гузаранда
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd як истеҳсолкунандаи ботаҷриба дар Шенҷен, Чин мебошад, ки бо мошинҳои пешрафтаи истеҳсолӣ, дастаи ботаҷрибаи R&D ва корхонае мебошад, ки беш аз 3000 метри мураббаъро фаро мегирад ва мо асосан диспенсерҳои гуногуни безараргардонии дастро истеҳсол мекунем.
Собунпазҳои мо барномаҳои гуногун доранд, ба монанди меҳмонхона, хона, офис, мактаб, маркази савдо ва ғайра, бо ё бе андозагирии ҳарорат, ва онҳоро дар рӯи мизи корӣ, девор ё штатив ҷойгир кардан мумкин аст ва патентҳо ва шаҳодатномаҳои зиёдеро ба монанди CE, RoHs, FCC ба даст меоранд.
Мо на танҳо маҳсулот пешниҳод мекунем, балки тарҳҳои кӯтоҳ, пурра ва инфиродӣ мувофиқи талаботи муштариёнро пешниҳод менамоем. Мо як дастаи касбии QC дорем ва боварӣ ҳосил мекунем, ки ҳамаи маҳсулот пеш аз интиқол мувофиқи меъёрҳои AQL тафтиш карда мешаванд.
Аз замони таъсисёбӣ, корхонаи мо маҳсулоти сатҳи ҷаҳонии аввалро бо риояи принсип таҳия мекунад
сифат аввал аст. Маҳсулоти мо дар соҳа обрӯи аъло ва эътимоди арзишмандро дар байни муштариёни нав ва кӯҳна пайдо кардаанд.