Видео
Вижагиҳо:
Андозагирии ҳарорати масофаи дур: бо сенсори баландсифат дар дохили он, диспенсери собуни термометрии моеъи K9 Pro F метавонад ҳароратро то 3 метр назорат кунад, ки барои истифода дар ҷойҳои ҷамъиятӣ, ба монанди мактаб, меҳмонхона, беморхона, маркази савдо ва ғайра хеле мувофиқ аст.
Услуби деворӣ: диспенсери безараргардонии худкори деворӣ барои тоза ва бетартиб нигоҳ доштани сатҳи рӯи миз хуб кор мекунад.
Бо батарея кор мекунад ва аз нав пуршаванда аст: ин диспенсери собуни спиртӣ бо батареяҳои AA ё 18650 кор мекунад ва инчунин метавонад бо адаптер кор кунад. (Бо адаптери пуркунанда ва батареяҳо муҷаҳҳаз нест).
Қулай ва гигиенӣ: танҳо дастатонро зери сенсор гузоред, то диспенсери собуни худкорро фаъол созед, шумо метавонед бидуни ламс кардани диспенсери собун аз сироятёбии салиб самаранок пешгирӣ кунед. Барои ҷойҳои ҷамъиятӣ ба монанди офисҳо, меҳмонхонаҳо, беморхонаҳо, муассисаҳои тиббӣ, мактабҳо ва ғайра мувофиқ аст. Он ҳарорати дастҳо ва пешониро ҳамзамон чен мекунад.


| Рақами мол: | K9 Pro F |
| Андозаи маҳсулот: | 121.7×131.5×302 мм |
| Шиддат: | 5В 2А |
| Иқтидор: | 1200 мл |
| Андозагирии масофа: | 3m |
| Ҳаҷми садо: | Сатҳи 1-4 танзимшаванда |
| Миқдор: | 0.1-2 мл танзимшаванда |
| Насб: | Деворӣ, мизи корӣ, стенди седавоқ |
| Навъи насос: | Иловагӣ (Насоси пошидан/қат кардан/кафк кардан) |
| Диапазони андозагирӣ: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Ҳарорати сигнализатсия: | Танзимшаванда |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Пахш бо 18 забон: | |
| Чинӣ, англисӣ, испанӣ, ҷопонӣ, португалӣ, кореягӣ, олмонӣ, фаронсавӣ, русӣ, итолиёвӣ, арабӣ, туркӣ, Таиланд, камбоҷа, индонезӣ, бенгалӣ, ҳиндӣ, ветнамӣ | |
| Бастабандӣ: | 1 дона/қуттии ранга; 9 дона/қуттӣ |
| Қуттии рангӣ дохил мешавад: | Диспенсер x1 Сими USB x1 Дастӣ x1 Қулфи дастгирикунанда x1 Винтҳои васлкунии девор x2 Табақчаи қатрагӣ x1 Воронка x1 Табақчаи сарпӯши қафо x1 Миқдори картон: 9 дона/қуттӣАндозаи қуттии асосӣ: 49x495x35 смВазн: 11.6 кг/қуттӣ Эзоҳ: Батареяҳо ва адаптери USB ба баста дохил карда нашудаанд |
| Андозаи қуттии ранг: | 15.5×15.5×31.5см |
| Андозаи картон: | 49x495x35см |
| Шимолу Ғарб/Ҷануб-Ғарб: | 9.45/11.60кг |
| Рақами мол: | K9 Pro F |
| Андозаи маҳсулот: | 121.7×131.5×302 мм |
| Шиддат: | 5В 2А |
| Иқтидор: | 1200 мл |
| Андозагирии масофа: | 3m |
| Ҳаҷми садо: | Сатҳи 1-4 танзимшаванда |
| Миқдор: | 0.1-2 мл танзимшаванда |
| Насб: | Деворӣ, мизи корӣ, стенди седавоқ |
| Навъи насос: | Иловагӣ (Насоси пошидан/қат кардан/кафк кардан) |
| Диапазони андозагирӣ: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Ҳарорати сигнализатсия: | Танзимшаванда |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Пахш бо 18 забон: | |
| Чинӣ, англисӣ, испанӣ, ҷопонӣ, португалӣ, кореягӣ, олмонӣ, фаронсавӣ, русӣ, итолиёвӣ, арабӣ, туркӣ, Таиланд, камбоҷа, индонезӣ, бенгалӣ, ҳиндӣ, ветнамӣ | |
| Бастабандӣ: | 1 дона/қуттии ранга; 9 дона/қуттӣ |
| Қуттии рангӣ дохил мешавад: | Диспенсер x1 Сими USB x1 Дастӣ x1 Қулфи дастгирикунанда x1 Винтҳои васлкунии девор x2 Табақчаи қатрагӣ x1 Воронка x1 Табақчаи сарпӯши қафо x1 Миқдори картон: 9 дона/қуттӣАндозаи қуттии асосӣ: 49x495x35 смВазн: 11.6 кг/қуттӣ Эзоҳ: Батареяҳо ва адаптери USB ба баста дохил карда нашудаанд |
| Андозаи қуттии ранг: | 15.5×15.5×31.5см |
| Андозаи картон: | 49x495x35см |
| Шимолу Ғарб/Ҷануб-Ғарб: | 9.45/11.60кг |
Аз замони таъсисёбӣ, корхонаи мо маҳсулоти сатҳи ҷаҳонии аввалро бо риояи принсип таҳия мекунад
сифат аввал аст. Маҳсулоти мо дар соҳа обрӯи аъло ва эътимоди арзишмандро дар байни муштариёни нав ва кӯҳна пайдо кардаанд.