Диспенсери автоматии атри ҳавои Siweiyi як диспенсери андозаи стандартӣ бо батарея мебошад, ки ба таври худкор пошидани аэрозолро дар фосилаҳои барномарезишуда паҳн мекунад. Он ҳангоми насб кардан дар девор дар баландии ҳадди аққал ҳафт фут аз фарш самараноктар кор мекунад.
| Рақами мол: | ADS05 |
| Андозаи маҳсулот: | 212x90x90 мм |
| Ранг: | Сафед |
| Мавод: | PP |
| Вазни маҳсулот: | 185г |
| Вақти фосила: | 5 / 15 / 30 дақиқа (танзимшаванда) |
| Таъмини нерӯ: | 2 батареяи AA (дохил карда нашудааст) |
| Миқдор: | 0.1 мл |
| Насб: | Деворӣ насбшуда, мизи корӣ |
| Иқтидори мувофиқи аэрозол: | 300 мл |
| Андозаи мувофиқи аэрозол (H x Dia.): | Тақрибан 14 x 6.5 см |
| Ариза: | ҳаммоми хона, ҳоҷатхонаи умумӣ, меҳмонхона, тарабхона ва ғайра |
| Баста ғунҷондааст:: | 1 x Диспенсери автоматии аэрозол (батарея ва аэрозол дохил карда нашудаанд) |
| Сертификат: | CE, ROHS |
| Бастабандӣ: | 24 дона/қуттӣ |
| Андозаи картон: | 50X38X22см |
| Шимолу Ғарб/Ҷануб-Ғарб: | 4.39/4.98кг |
Аз замони таъсисёбӣ, корхонаи мо маҳсулоти сатҳи ҷаҳонии аввалро бо риояи принсип таҳия мекунад
сифат аввал аст. Маҳсулоти мо дар соҳа обрӯи аъло ва эътимоди арзишмандро дар байни муштариёни нав ва кӯҳна пайдо кардаанд.